Vilija ir Oksana

Gitaros ir smuiko virtuozės. Ilgametė patirtis renginiuose, teatruose gyvo garso koncertuose ir ne tik leidžia drąsiai teigti, jog šis duetas nustebins net ir visko mačiusius. Duetas skambant nuostabiems muzikos garsams teikia romantišką atmosferą jūsų renginiui ar jo pradžiai pasitenkant svečius. Dėl užsakymų spausti čia.

Žygimantas Kepenis

Elektrinės gitaros ir saksofono virtuozas. Subtilaus garso meistras. Ilgus metus nuo ankstyvos jaunystės pasirodymus atliekantis profesionalas jūsų šventėje atliks įvairiausio žanro bei pobūdžio kūrinius. Nuo klasikos iki naujų šiomis dienomis tapusių hitų. Dėl užsakymų spausti čia.

Vilius Streckis

Profesionalus aukštąjį išsilavinimą turintis saksofonistas. Groja jau 18 metų, turi platų repertuarą - džiazo, latin-džiazo, žinomos pasaulinio garso melodijos, romantinė-foninė muzika. Vestuvės, gimtadieniai, pobūviai, įmonių šventės, festivaliai, vieši renginiai (parodos, konferencijos) tokiose vietose galite išgirsti mane.
Taip pat galima gyvo garso grupė: duetas, trio, kvartetas, kvintetas, kvintetas su vokalistu(e) (saksofonas/gitara/pianinas/kontrabosas/trimitas/mušamieji/vokalas). Dėl užsakymų spausti čia.

DJ EDDY

Bus papildyta.

Šarūnas Šimelionis

Ilgametę patirtį sukaupęs bei pripažinimą pelnęs gitaristas, kompozitorius. Muziką kaip dvasios terapiją įvardijantis menininkas, nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be akordų skambesio pripildytos ir pačiomis nuoširdžiausiomis melodijomis užlietos tylos. Dėl užsakymų spausti čia.

Neradote savo norimo muzikanto? Rašykite - pasiūlysime geriausią kainą.
© Copyright 2006 - 2017 EMMAGiC. All rights reserved.  Paslaugos.lt

 .